Video Game Night


Video Games Live

Forum Karlín,


VIDEO GAMES LIVE v PRAZE

Střet umění a technologií v mnoha cenami ověnčené show Video Games LiveTM přináší živou hudbu z nejpopulárnějších her všech dob. Hlavním tvůrcem, producentem a moderátorem je světově proslulá superstar herního průmyslu Tommy Tallarico. Spolu se známými sólisty doprovází nejlepší orchestry a sbory jedinečně synchronizované video projekce a světelné efekty, to vše v aranžích hojně využívajících elektronické bicí a další efekty. Na všechny zúčastněné tak čeká zcela ohromující zážitek.

Energie a emoce jako na rockovém koncertu,  propojení symfonické hudby s nejnovějšími technologiemi, interaktivní zábavou a tak velkolepou vizualizací, jakou jen videohry mohou poskytnout. Technicky dokonalá synchronizace s videoprojekcí, unikátní světelná show, zvukové efekty, to vše si získává při živém koncertním provedení uznání nejen znalých hráčů, ale i her neznalého publika. Po koncertě se budete moci osobně setkat se samotnými tvůrci, aktéry, se skladateli nebo sound-designery.

O VGL

První a světově nejúspěšnější videoherní koncertní tour byla založena v roce 2002. Video Games Live má na svém kontě už více než 250 show v 25 zemích na 5 kontinentech. Premiérové vystoupení v Hollywood Bowl s Filharmonií Los Angeles shlédlo více než 11.000 diváků. Následovaly další a další koncerty, které navštívilo přes 1 milion diváků. Společnost Video Games Live vydala celosvětově 3 alba (všechna debutovala v Billboard Top 10) a oceněné DVD/Blu-Ray. V roce 2010 byla show vysílána na televizním kanálu PBS a záhy se stala nejlépe hodnoceným speciálem vysílaným v celé historii kanálu. Show má více než 500 hodnocení na Ticketmaster.com a drží si vynikající skóre 4.6 z 5. Je zapsána v Guinessově knize rekordů jako největší herní koncert na světě (více než 100.000 návštěvníků v Číně). Video Games Live neustává v překračování hranic a každý rok zcela novým programem baví diváky po celém světě.

Více info na www.videogameslive.com

Program koncertu

  • Hudba z videoher

Účinkující

Mediální partneři

SCORE
Replay

Partneři

Reload
Grunex
Prag Moon

Galerie